Lounasruokala

ravintola2Palvelutalo Huilin tiloissa sijaitsee Kosken Pito-Tupa Ky:n ylläpitämä lounasruokala. Ruokala tarjoaa edullista, monipuolista ja hyvää lounasruokaa sekä palvelutalon asukkaille että talon ulkopuolisille henkilöille kohtuulliseen hintaan.

Ruokala on auki arkisin klo 11:00 - 14:00 ja viikonloppuisin klo 11:00 - 13:00.

Hinnasto:

asukkaat
ulkopuoliset
Kevytlounas/keitto
 5 €
 6 €
Lounas
6,20 €
 7 €

 

Lounasruokala Kosken Pito-Tupa Ky
puh. (03) 8758 207

 

 

Ruokalista 14.7.-20.7.2014

Ruokalista 21.7.-27.7.2014

Ruokalista 28.7.-3.8.2014

Ruokalista 4.8.-10.8.2014

Ruokalista 11.8.-17.8.2014

Ruokalista 18.8.-24.8.2014