Lounasruokala

ravintola2Palvelutalo Huilin tiloissa sijaitsee Kosken Pito-Tupa Ky:n ylläpitämä lounasruokala. Ruokala tarjoaa edullista, monipuolista ja hyvää lounasruokaa sekä palvelutalon asukkaille että talon ulkopuolisille henkilöille kohtuulliseen hintaan.

Ruokala on auki arkisin klo 11:00 - 14:00 ja viikonloppuisin klo 11:00 - 13:00.

Hinnasto:

asukkaat
ulkopuoliset
Kevytlounas/keitto
 5 €
 6 €
Lounas
6,20 €
 7 €

 

Lounasruokala Kosken Pito-Tupa Ky
puh. (03) 8758 207

 

 

Ruokalista 1.6.-7.6.2015

Ruokalista 8.6.-14.6.2015

Ruokalista 15.6.-21.6.2015

Ruokalista 22.6.-28.6.2015

Ruokalista 29.6.-5.7.2015

Ruokalista 6.7.-12.7.2015